Václav Ovečka

Václav Ovečka majitel společnosti, realitní makléř

Mým přístupem je vlídnost, odměnou spokojení klienti


Ve světě financí se pohybuji již od roku 2008 a v roce 2021 jsem se rozhodl rozšířit si obzory a své portfolio o realitní služby.

Klient je u mě vždy na prvním místě, i to bylo jedním z důvodů, proč jsem se v roce 2010 rozhodl opustit společnost, kde fungovala struktura multi-level marketingu (MLM) a nebylo možné přistupovat ke každému klientovi tak individuálně, jak bych si přál. Ještě v témže roce jsem založil vlastní finanční společnost s důrazem na kvalitu poskytovaných služeb a prozákaznický přístup. Následným přirozeným vývojem událostí jsem před pár lety své působení rozšířil o realitní služby.

Díky spojení finančních a realitních služeb Vás dokážu hladce a spolehlivě provést celým procesem koupě či prodeje nemovitosti. Zajišťování úvěrů a finanční poradenství jde s prodejem či koupí jakékoliv nemovitosti často ruku v ruce. Proto je velmi přínosné, pokud má celý proces na starost jeden člověk a může vnímat a pochopit potřeby klientů, spojitosti obou procesů a adekvátně a včas na ně reagovat.

Mým přáním je, aby kupující i prodávající prošli tak velkým životním rozhodnutím, jímž koupě či prodej nemovitosti bezesporu je, hladce a bez zbytečných starostí. Za cíl si vždy kladu, aby celým procesem prošli s úsměvem a na jeho konci byli naprosto spokojeni.  

Sobotíkovi

Manželé Sobotíkovipartneři, realitní makléři

Naší prioritou je lidský přístup a srozumitelnost 


V realitním prostředí se pohybujeme dlouhodobě, naše služby konstantně rozvíjíme a pracujeme na jejich kvalitě, kterou se snažíme neustále posouvat kupředu. Proto jsme i velmi pečlivě volili členy našeho realitního týmu, kteří položili základy kvality našich služeb a soustavně je upevňují.

Stejně tak důležitá jako kvalita námi poskytovaných služeb je pro nás důležitý i osobní přístup ke každému klientovi, na němž si velice zakládáme. Vždy se snažíme klientům maximálně naslouchat a reflektovat veškeré vyslovené požadavky.

Jak prodávající, tak kupující jsou pro nás na prvním místě a je na nás propojit mezi nimi nejen obchodní, ale i osobní stránku, protože každý prodej je zcela jiný, individuální a vyžaduje odlišný postoj.

Realitní služby úzce souvisí s oblastí úvěrů a pojištění, právě proto jsme schopni našim klientům poradit i v této oblasti a financování zajistit. Věříme, že díky spojení těchto dvou služeb dokážeme zjednodušit a zefektivnit proces koupě i prodeje nemovitosti ke spokojenosti obou zúčastněných stran. Našim klientům pomáháme k tomu, aby koupě či prodej jejich nemovitosti probíhal plynule bez jakéhokoliv zatížení jejich osobních životů.

Služby pro naše klienty

Hledám tu pravou nemovitost

Je libo moderní byt ve městě, rodinný dům se zahradou, kouzelnou chatu nebo snad penzion uprostřed krásné jihočeské přírody? Tak to se stačí podívat do naší nabídky!

CHCI KUPOVAT!

Chci svou nemovitost prodat

S prodejem vám rádi pomůžeme! Zajistíme profesionální fotky, video i home staging a hlavně se postaráme o marketing, takže pro vaši nemovitost najdeme kupce cobydup.

CHCI PRODÁVAT!

Potřebuji poradit s financemi

Ať už potřebujete hypotéku nebo pojištění, s námi najdete to správné řešení. Vybereme vám produkt na míru, zajistíme výhodné podmínky. A poradíme, jak na spoření nebo investice.

CHCI PORADIT!
KONTAKTUJTE NÁS!

Nemovitosti v nabídce

Vybíráme pro vás z těch nejlepších nemovitostí po celé zemi. A pokud si z naší nabídky vyberete, stačí kontaktovat makléře, který se vám bude plně věnovat.

RODINNÝ DŮM S BAZÉNEM U SOBĚSLAVI

10 590 000 Kč

Klenovice u Soběslavi

VÍCE
VÍCE NEMOVITOSTÍ