Václav Ovečka

Václav Ovečka majitel společnosti, realitní makléř

Mým přístupem je vlídnost, odměnou spokojení klienti


Ve světě financí se pohybuji již od roku 2008 a v roce 2021 jsem se rozhodl rozšířit si obzory a své portfolio o realitní služby.

Klient je u mě vždy na prvním místě, i to bylo jedním z důvodů, proč jsem se v roce 2010 rozhodl opustit společnost, kde fungovala struktura multi-level marketingu (MLM) a nebylo možné přistupovat ke každému klientovi tak individuálně, jak bych si přál. Ještě v témže roce jsem založil vlastní finanční společnost s důrazem na kvalitu poskytovaných služeb a prozákaznický přístup. Následným přirozeným vývojem událostí jsem před pár lety své působení rozšířil o realitní služby.

Díky spojení finančních a realitních služeb Vás dokážu hladce a spolehlivě provést celým procesem koupě či prodeje nemovitosti. Zajišťování úvěrů a finanční poradenství jde s prodejem či koupí jakékoliv nemovitosti často ruku v ruce. Proto je velmi přínosné, pokud má celý proces na starost jeden člověk a může vnímat a pochopit potřeby klientů, spojitosti obou procesů a adekvátně a včas na ně reagovat.

Mým přáním je, aby kupující i prodávající prošli tak velkým životním rozhodnutím, jímž koupě či prodej nemovitosti bezesporu je, hladce a bez zbytečných starostí. Za cíl si vždy kladu, aby celým procesem prošli s úsměvem a na jeho konci byli naprosto spokojeni.  

Sobotíkovi

Manželé Sobotíkovipartneři, realitní makléři

Naší prioritou je lidský přístup a srozumitelnost 


V realitním prostředí se pohybujeme dlouhodobě, naše služby konstantně rozvíjíme a pracujeme na jejich kvalitě, kterou se snažíme neustále posouvat kupředu. Proto jsme i velmi pečlivě volili členy našeho realitního týmu, kteří položili základy kvality našich služeb a soustavně je upevňují.

Stejně tak důležitá jako kvalita námi poskytovaných služeb je pro nás důležitý i osobní přístup ke každému klientovi, na němž si velice zakládáme. Vždy se snažíme klientům maximálně naslouchat a reflektovat veškeré vyslovené požadavky.

Jak prodávající, tak kupující jsou pro nás na prvním místě a je na nás propojit mezi nimi nejen obchodní, ale i osobní stránku, protože každý prodej je zcela jiný, individuální a vyžaduje odlišný postoj.

Realitní služby úzce souvisí s oblastí úvěrů a pojištění, právě proto jsme schopni našim klientům poradit i v této oblasti a financování zajistit. Věříme, že díky spojení těchto dvou služeb dokážeme zjednodušit a zefektivnit proces koupě i prodeje nemovitosti ke spokojenosti obou zúčastněných stran. Našim klientům pomáháme k tomu, aby koupě či prodej jejich nemovitosti probíhal plynule bez jakéhokoliv zatížení jejich osobních životů.

Služby pro naše klienty

Koupě vysněné nemovitosti

Na kvalitě poskytovaných služeb si dáváme opravdu záležet. Přístup k prodeji nemovitostí je pro nás zásadní, a proto ho neustále vylepšujeme.

ZOBRAZIT NABÍDKU

Prodej vaší nemovitosti

Na kvalitě poskytovaných služeb si dáváme opravdu záležet. Přístup k prodeji nemovitostí je pro nás zásadní, a proto ho neustále vylepšujeme.

KONTAKTUJTE NÁS!

Finanční poradenství

Ať už potřebujete hypotéku či pojištění, zajistíme vám výhodné podmínky a ušetříme spoustu času a starostí při hledání správného řešení.

CHCI PORADIT!
KONTAKTUJTE NÁS!

Nemovitosti v nabídce

Vybíráme pro vás z těch nejlepších nemovitostí po celé zemi. A pokud si z naší nabídky vyberete, stačí kontaktovat makléře, který se vám bude plně věnovat.

RODINNÝ DŮM V PRACHATICÍCH

12 990 000 Kč

Prachatice

VÍCE

RODINNÝ DŮM V LEDENICÍCH

8 990 000 Kč

Ledenice

VÍCE
VÍCE REALIT